BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Tema Fundit
» visar rushiti
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptySun Sep 25, 2016 12:52 am nga Luki

» Gjeli Kosovar
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyThu Sep 22, 2016 10:14 pm nga visari123

» Trofta
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptySat Dec 26, 2015 9:59 pm nga mali15

» Njohtim per te gjithe anetaret
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyMon Jan 05, 2015 5:39 pm nga Luki

» Pyetje dhe Pėrgjigje lidhur me Shpezėt shtėpiake
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyTue Apr 22, 2014 1:50 am nga Luki

» Njoftim pėr anėtarėt e Forumit
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptySat Jul 20, 2013 12:19 am nga Luki

» Qelja e zogjeve
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyTue Apr 30, 2013 4:48 pm nga meha

» Informata-njohtime rreth qeshtjeve te shpezeve dhe shtazeve
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyThu Mar 14, 2013 9:02 pm nga shabani

» Informatė pėr lexuesit e forumit
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyFri Feb 08, 2013 2:25 am nga Luki

June 2021
MonTueWedThuFriSatSun
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930    
CalendarCalendar
Kėrko
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
visar rushiti
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyThu Sep 22, 2016 10:34 pm nga visari123
Pershendetje te gjithve a munet mem nimu dikush kom problem me gjel pi dhem kama edjatht pekap si gerrq qe dy muj o qeshtut hanpin knon normal veq pej komve o ligsht spodi qamibo

Komentet: 1
Gjeli Kosovar
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina EmptyThu Jan 06, 2011 1:23 am nga Luki
Forum i sporteve tė peshkimit - Ballina Photo-10
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Lexues te nderuar
Sipas Vendimit nr.5034 /14 te dates te dates 15.10.2014 tė Ministrisė sė Mjedist dhe Planifikimit Hapėsinor tė Republikės sė Kosovės eshte Shpallė nen mbrojtje ligjore  Raca e Gjelit Kosovar Kėndimgjate si lloj vendor I zbutur, bazuar nė dispozitat e Ligjit mbi mbrojtjen e natyres.
Raca e Gjelit Kosovar Kėndimgjate eshte e regjistruar ne Regjistrin pėr Vlerat e mbrojtura tė Natyrės tė cilin e mbane Ministria e Mjedist dhe Planifikimit Hapsinor dhe Instituti i Kosovės pėr Mbrojtjen e Natyrės.

Rreth dukjes se races dhe informata tė …


[ Mė shumė ]
Komentet: 317
identifikimi
Identifikimi:
Fjalėkalimi:
Mė Identifiko Automatikisht:
:: Harrova fjalkalimin
Kush ėshtė nė linjė
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė

Asnjė

Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 102 mė Thu Apr 04, 2013 12:38 pm
Statistikat
Forumi ka 155 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Visar

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 609 artikuj v 67 temat