BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Llojet e Peshkut nė ujrat e ėmbla

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Krapi (Cyprinus carpio)

Moderator: Moderator
244mirembrema te gj...
Sat Dec 10, 2011 1:20 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fletėverdha (Scardinius Erythrophthalmus)

Moderator: Moderator
13Fleteverdha
Tue Jan 12, 2010 8:54 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Trofta (Salmo trutta)

Moderator: Moderator
38Trofta
Sat Dec 26, 2015 9:59 pm
mali15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shroku ose Perla (Perca fluviatilis)

Moderator: Moderator
12Sharoku ose perl...
Mon Nov 09, 2009 6:55 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Karashi i Argjendt (Carassius carassius)

Moderator: Moderator
12Karashi i Argjen...
Thu Jan 28, 2010 3:30 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mlyshi (Leuciscus cephalus)

Moderator: Moderator
13Mlyshi (Leuciscu...
Mon May 17, 2010 1:30 pm
Erioni_El Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Luci (Esox lucuis L.)

Moderator: Moderator
15Luci (esox luciu...
Fri Feb 18, 2011 12:23 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ngjila (Chondrostoma nasus)

Moderator: Moderator
16Ngjila (Chondros...
Mon Jan 31, 2011 11:13 am
eris tafolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Llojet tjera tė peshkut

Moderator: Moderator
812Abramis Brama
Wed Aug 18, 2010 10:51 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Llojet e Peshkut nė ujrat e ėmbla Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur