BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 1Luki2816prej Fri Oct 05, 2012 11:41 am
Gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 9Naki9999prej Thu Jan 20, 2011 12:18 am
fan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 1Blerim Dermaku1438prej Wed Sep 08, 2010 11:25 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 0Luki1710prej Tue Nov 10, 2009 12:33 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 2Naki1874prej Sat Jan 12, 2008 4:49 pm
gishteza Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 0Naki1510prej Thu Jan 10, 2008 3:33 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riBiseda tė lira Empty 0Naki1375prej Fri Nov 02, 2007 3:55 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės