BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 8Luki5860prej Mon Jan 05, 2015 5:39 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 8Naki9999prej Sat Jul 20, 2013 12:19 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 5Luki3390prej Tue Apr 30, 2013 4:48 pm
meha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty
Gjeli Kosovar-Pellumbi Ilir-Pastori Ilir
 
14Luki6334prej Thu Mar 14, 2013 9:02 pm
shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty
Info
 
4Luki4254prej Fri Feb 08, 2013 2:25 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty
tenebrio molitor
 
1adem_ks1227prej Sat Aug 25, 2012 1:51 pm
adem_ks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 1Luki1100prej Wed May 23, 2012 12:43 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 22Luki6755prej Sun May 20, 2012 1:33 pm
beri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 4Luki2766prej Mon Feb 27, 2012 1:33 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 3besi1702prej Mon Apr 25, 2011 12:47 am
besi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 3Blerim Dermaku1314prej Tue Jan 18, 2011 2:31 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 2Luki1613prej Mon Sep 13, 2010 11:05 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 0chopo1102prej Sat Jul 03, 2010 8:43 pm
chopo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riKontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ... Empty 0Luki1321prej Wed Aug 26, 2009 10:29 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės