BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Pėllumbat

14Pėllumbi Ilir
Sat Jan 29, 2011 3:10 am
Resi Shiko mesazhin e fundit
lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty
 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i rilloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty 20Luki9999prej Tue Apr 22, 2014 1:50 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty 5Luki3493prej Tue Dec 18, 2012 3:31 pm
meha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty
Shitblerje
 
5Luki2547prej Mon May 14, 2012 10:21 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty
Gjelat luftarak
 
6Luki2951prej Sat May 12, 2012 4:00 am
burimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i rilloje tė tjera tė shpezėve shtepiake Empty
Gjel kėndimgjate
 
1Luki1600prej Fri Dec 02, 2011 1:59 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderatorėt:Asnjė
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės