BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

SHPS " Fletėverdha " Lipjan

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...

Moderator: Moderator
1489Njohtim per te g...
Mon Jan 05, 2015 5:39 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Rregullorja

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Ligji i Peshkimit dhe Rregullorja

Moderator: Moderator
49Ligji i peshkimi...
Mon Feb 28, 2011 11:15 am
Nerdis Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Kafshėt dhe Shpezėt

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kafshėt e egra

45Derri i egėr (Su...
Tue Jan 25, 2011 3:18 pm
rusi Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Shpezėt Shtėpiake

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Gjeli Kosovar

2320visar rushiti
Sun Sep 25, 2016 12:52 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake

646Pyetje dhe Pėrgj...
Tue Apr 22, 2014 1:50 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Llojet e Peshkut nė ujrat e ėmbla

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Krapi (Cyprinus carpio)

Moderator: Moderator
244mirembrema te gj...
Sat Dec 10, 2011 1:20 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Fletėverdha (Scardinius Erythrophthalmus)

Moderator: Moderator
13Fleteverdha
Tue Jan 12, 2010 8:54 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Trofta (Salmo trutta)

Moderator: Moderator
38Trofta
Sat Dec 26, 2015 9:59 pm
mali15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Shroku ose Perla (Perca fluviatilis)

Moderator: Moderator
12Sharoku ose perl...
Mon Nov 09, 2009 6:55 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Karashi i Argjendt (Carassius carassius)

Moderator: Moderator
12Karashi i Argjen...
Thu Jan 28, 2010 3:30 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Mlyshi (Leuciscus cephalus)

Moderator: Moderator
13Mlyshi (Leuciscu...
Mon May 17, 2010 1:30 pm
Erioni_El Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Luci (Esox lucuis L.)

Moderator: Moderator
15Luci (esox luciu...
Fri Feb 18, 2011 12:23 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Ngjila (Chondrostoma nasus)

Moderator: Moderator
16Ngjila (Chondros...
Mon Jan 31, 2011 11:13 am
eris tafolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Llojet tjera tė peshkut

Moderator: Moderator
812Abramis Brama
Wed Aug 18, 2010 10:51 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Shtazėt Shtepiake

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Deltari Ilir (Qeni i Sharrit)

17Deltari Ilir (Qe...
Fri Sep 30, 2011 10:16 pm
fahredini Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Tema tė ndryshme rreth peshkimit

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Biseda tė lira

Moderator: Moderator
720Udhezim mbi pesh...
Fri Oct 05, 2012 11:41 am
Gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Vende tė preferuara pėr peshkim

Moderator: Moderator
37Liqeni i Ohrit...
Mon Nov 09, 2009 7:56 pm
kiki_jom  Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Paisje Peshkimi

Moderator: Moderator
23Paisjet dhe pesh...
Wed May 19, 2010 9:26 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Foto Galeria

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto Peshkimi dhe komente nga anėtarėt

Moderator: Moderator
15Video dhe Foto p...
Sat Dec 11, 2010 12:25 pm
eris tafolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i ri

Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė

210Pėllumbat autokt...
Sat Mar 05, 2011 11:16 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

Kuriozitete

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kuriozitete tė ndryshme

Moderator: Moderator
12Gjeli ndėrroi gj...
Thu Feb 17, 2011 12:55 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
 

ZONA E ADMINISTRIMIT

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Stafi i web faqes - Njoftimet dhe Vėrejtjet

Moderator: Moderator
11Njoftim: Lexohet...
Mon Jan 17, 2011 8:11 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
Forum i sporteve tė peshkimit Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 609 artikuj
Forumi ka 155 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri Visar
7 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 7 vizitorė :: 1 Bot
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 102 mė Thu Apr 04, 2013 12:38 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Bots : bing
No users have a birthday today
No users are having a birthday in the upcoming 2 days
Legjenda : [ Webmaster ][ Administrator ][ Moderator ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur