Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Video dhe Foto peshkimi

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blerim Dermaku
Moderator
Blerim Dermaku

Numri i postimeve : 27
Age : 34
Registration date : 12/01/2010

Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi EmptyTue Feb 23, 2010 7:38 pm

Ja ketu disa foto pehkimi te miat ne liqenin e batllaves ne fund te muajit shkurt 2010 :
Video dhe Foto peshkimi Bblerimi

Video dhe Foto peshkimi Bild002dz


Edituar pėr herė tė fundit nga Blerim Dermaku nė Mon Aug 09, 2010 3:46 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
peshku

peshku

Numri i postimeve : 1
Age : 42
Registration date : 21/10/2009

Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Re: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi EmptySun Jul 11, 2010 12:11 am

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerim Dermaku
Moderator
Blerim Dermaku

Numri i postimeve : 27
Age : 34
Registration date : 12/01/2010

Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Re: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi EmptyMon Aug 09, 2010 3:50 pm

Video dhe Foto peshkimi Bild004ca
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Blerim Dermaku
Moderator
Blerim Dermaku

Numri i postimeve : 27
Age : 34
Registration date : 12/01/2010

Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Re: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi EmptyThu Aug 19, 2010 11:21 pm

Video dhe Foto peshkimi 1rimg03301vjVideo dhe Foto peshkimi 1rimg03301vj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
eris tafolli

eris tafolli

Numri i postimeve : 3
Age : 47
Lokacioni : Balaj /Ferizaj/Kosovė
Registration date : 11/12/2010

Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Re: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi EmptySat Dec 11, 2010 12:25 pm


Edituar pėr herė tė fundit nga eris tafolli nė Sat Dec 11, 2010 10:28 pm, edituar 2 herė gjithsej (Reason for editing : delete)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Video dhe Foto peshkimi Empty
MesazhTitulli: Re: Video dhe Foto peshkimi   Video dhe Foto peshkimi Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Video dhe Foto peshkimi
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Foto Galeria :: Foto Peshkimi dhe komente nga anėtarėt-
Kėrce tek: