Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Gjeli Kosovar

Shko poshtė 
Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
AutoriMesazh
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySun Nov 17, 2013 9:33 pm

Mire se na erdhe o i nderuari Nezir,

Ēka ka te re andej kah ju, te ne po kemi probleme rreth rritjes, i kam disa qe jave me moshe veq qe ka qene dashte te kendojne, por ata kane stagnue dhe per momentin kane humbur ne peshe. Nese shpetojne deri kah viti i ri nuk pres qe ndonjeri prej tyre te filloj me kendim.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
neza

neza

Numri i postimeve : 3
Registration date : 17/11/2013

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySat Nov 23, 2013 4:08 pm

ky eshte gjeli im
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySun Nov 24, 2013 2:03 am

Pershendetje Nezir,

Gjeli eshte shume i mire, a eshte ky i sivjetit apo me i hershem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
neza

neza

Numri i postimeve : 3
Registration date : 17/11/2013

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySun Nov 24, 2013 7:21 pm

jo ky asht i vjetit ma paten hek prej internetit e kam shti apet te pershendes un me zemer neziri
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyTue Nov 26, 2013 1:50 am

Nezir,
Me te vertete kendim i mire, ku eshte ky gjel e keni apo e din ku eshte
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
neza

neza

Numri i postimeve : 3
Registration date : 17/11/2013

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySat Nov 30, 2013 7:58 pm

ku asht qe e kam shit ne zvicer burimit po kish cof me tregoj shenasia i presheves tha ka knu deri 71 sekonda te pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
burimi

burimi

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/04/2012

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySun Dec 08, 2013 8:55 pm

pershendetje nezir si je bre jaran qish eki marakun sivjet a ki nej sen
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyTue Dec 10, 2013 8:50 pm

Pershendetje,

Deshiroj te ju njohtoj me rekordin per vitin 2013, kush tjeter perveq Danit, i uroj dhe i deshiroj suksese,
Tradita vazhdon, nga Dani nuk guxon te jete nen 64 sekonda, 
ne kete adrese mund ta ndegjoni, gjelin e tij, vetem klikoni ketu

https://www.youtube.com/watch?v=4QtkT7A3IEs
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
burimi

burimi

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/04/2012

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySat Dec 14, 2013 10:42 pm

urime urime dhe Shum urime per rekordin e kti viti 2013 me gjatsijen e ti te rekordistit  per gjatsijen e ti 64sec  vetum te para dani ruje qat pul qi jake gjet cilin se nvaret nga pula krejt e si po duket ti dani eke qillu nje pul e cila osht e pazavencushme per dhenjen e gjelave rekordista te gjatsis vetum te para pershendetje nga un burimi
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyWed Dec 18, 2013 1:24 am

Pershendetje,

Edhe nji rritje te gjatesise nga gjeli i njejt i Danit, tani 66 sekonda

https://www.youtube.com/watch?v=CLTy8YoK5pQ
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
burimi

burimi

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/04/2012

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySat Dec 21, 2013 4:40 pm

urime urime dan do mearrit 70sec teri
 vitin e ri,,,,flm Shum salo edhe nga ti per kto informata qi pona gzon meritat mat Maja je duke i bo flm shum
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meha

meha

Numri i postimeve : 24
Lokacioni : Mitrovicė,, Brain Gollak
Registration date : 11/12/2011

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyMon Dec 30, 2013 5:45 pm

urime per per rekord te ri nga Memeti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
burimi

burimi

Numri i postimeve : 29
Registration date : 25/04/2012

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyTue Dec 31, 2013 10:30 pm

urime viti i ri 2014 te gjithve e ishalla qelmi ma Shum e na rriten mir zojt ne ket vit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Kendimgjatet e Rid Gashit

Kendimgjatet e Rid Gashit

Numri i postimeve : 1
Registration date : 17/09/2014

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyWed Sep 17, 2014 12:31 pm

Ju pershendes gjith maraklit e ketij sporti , une e kultivoj kete race dem baba dem qysh thojn ,gjeli jem shkon deri 57 , nuk osht keq mundet me kon ma mire po presem se dot dale ndonjo me i mire
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyTue Sep 23, 2014 12:41 am

Pershendetje,

Mundesh me e postue ketu ta ndegjojme te gjithe.Nese nuk eshte sekret, me kend bashkepunon, dhe qe sa kohe e ke kete vij te gjelave, sepse mbi 50 sekonda kendojne qe 10 - 15 vite, kurse para lufte kane kenduar dukshem me shkurt,Nese kendon edhe diten me gjithe qef kisha ardhe me e ndegjue, respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyTue Oct 21, 2014 2:32 pm

Te nderuar,

Sipas Vendimit nr.5034 /14 te dates te dates 15.10.2014 tė Ministrisė sė Mjedist dhe Planifikimit Hapėsinor tė Republikės sė Kosovės eshte Shpallė nen mbrojtje ligjore  Raca e Gjelit Kosovar Kėndimgjate si lloj vendor I zbutur, bazuar nė dispozitat e Ligjit mbi mbrojtjen e natyres.
Raca e Gjelit Kosovar Kėndimgjate eshte e regjistruar ne Regjistrin pėr Vlerat e mbrojtura tė Natyrės tė cilin e mbane Ministria e Mjedist dhe Planifikimit Hapsinor dhe Instituti i Kosovės pėr Mbrojtjen e Natyrės.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptySat Nov 28, 2015 11:19 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
visari123

visari123

Numri i postimeve : 2
Registration date : 01/09/2016

Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 EmptyThu Sep 22, 2016 10:14 pm

Pershendetje ekom nje gjel luftarak ka qen kampion deri sa u semur ka problem me kemben e djatht nuk po munet me shkel me ta edhe pe kap si gerrq nkam te djatht amunet mem tregu dikush qa munet me pas kshtu mir osht han pin knon veq me kam ka problem
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty
MesazhTitulli: Re: Gjeli Kosovar   Gjeli Kosovar - Faqe 13 Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Gjeli Kosovar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 13 e 13Shko tek faqja : Previous  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Shpezėt Shtėpiake :: Gjeli Kosovar-
Kėrce tek: