Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė Empty
MesazhTitulli: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė EmptySat Mar 05, 2011 11:04 am

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022047Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022046Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022045Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022044Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022043Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022042Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022041
Foto Objektivi Nr 1.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė Empty
MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė EmptySat Mar 05, 2011 11:09 am

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022054Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022052Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022051Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022049Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022048
Foto Objektivi Nr 2.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė Empty
MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė EmptySat Mar 05, 2011 11:16 am

Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022060Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022059Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022058Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022057Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022056Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė 27022054
Foto Objektivi Nr 3.
Pėllumbat nė panairin e dytė tė shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Sponsored content
Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė Empty
MesazhTitulli: Re: Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė   Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Foto Galeria :: Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė-
Kėrce tek: