Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Informatė pėr lexuesit e forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit EmptyTue Sep 27, 2011 10:19 pm

Tė nderuar vizitore te forumit,
Forumi eshte i destinuar per njohtimin e anetareve- vizitoreve me aktivitetet te peshkimit,me aktivitetet e ndryshme te gjyetise, me aktivitet e ndryshme te shpezėtarise.
Ju mund te kontribuoni ne mbajtjen e ketij forumi i cili shpresoj eshte ne interesin tuaj dhe tonin ne pergjithesi.
Si mund te kontribuoni,Mund te kontribuoni ne ate menyre qe fillimisht te anetarsoheni ne forum, sepse numri i anetareve nese rritet ne nje numer te konsiderueshem tek numri 200,deri ne fundvit ne dhe ju do ta kemi kete forum edhe per nje kohe te gjate + 3 vite te tjera perveq parapagimit shtese.
Pra ne kete drejtim ju kisha lutur anetarsohuni,antarsoni edhe shoket tuaj, miqet, dashamiret e peshkimit, shpezeve dhe gjyetise.

Ju falenderoj per bashkepunim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit EmptyWed Nov 28, 2012 1:54 am

Te nderuar

Urime 100 vjetori i Pavarsise, dhashte zoti vetedijsohemi e ne pervjetoret e afert festojme te bashkuar
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit EmptyFri Dec 07, 2012 2:08 am


Shoqata Kultivuese E Bylbylave

Kumunikat ne baze te regullave te Shoqates kultivuse e bilbilave te Kosoves, qe ashte percaktu edhe mbarvatja e kampionati te Kosoves ne kendim si dhe ekspozit te Bilbilave. e secila do te mbahet ne Mitrovic me 16 dhjetor te viti 2012.
Njoftim: njoftojm te gjithe kultivuset, garuesit apo sipatizanet e bilbilave qe po me ket date 16 dhjetor duke fillu qe nga ora 11:00 do te filloje garimi si dhe ekspozimi i bilbilave.ne objekit e shkolles fillore Avdulla Shabani ne Mitrovice,ku me nje ceromoni solemne do ta bjemi edhe Hapjen e keti kampionati,
ku prezent dote jen te ftuare edhe kryetari i Mitrovices z,Avni kastrati,Drejtori i shkolles fillore Avdulla shabani z, Haki Shyti Drejtori i drejtoris se bujqesis, si dhe shume porsonalitete te tjera politike te qyteti te Mitrovices.
Medijat tel. KTV emisioni fauna jon qe ashte edhe evetmi televizjon qe na perkra ne synimet dhe aspirata tona.kamera statike si dhe percjellse.
Garimi si dhe ekspozita do t...
e filloje po te njeten kohe ne dy hapsira te posaqme.dhe to te zgjate deri ne oren 13:30.min
Vlersimi i Fituesve do te bahet ne ora 14:30min, ne restoranin Frici ku edhe menje dreke solemne edhe dote percaktohen fituesit e keti viti, pra shpresojm qe edhe mbaze perpjekjeve shum te medhaja te kryesis se shoqtes qe ky kampionat te jet sa ma madheshtore kemi ftu kultivuse. si dhe ftojmi kultivuse edhe simpantizan te bilbilave kudo qe jane.

VEREJTJE,Per garim apo ekspozim te bilbilave duhet te lajmroheni me kohe ne keta numra te tel.044 702 058 si dhe 049 509 656. pranimi e bililave do te bahet qyshe nga ora 08:oo e deri ne ora 10:30min.
Ju faliminderi per mirkuptim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
beri

beri

Numri i postimeve : 9
Lokacioni : mitrovice
Registration date : 02/01/2012

Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit EmptyMon Dec 17, 2012 2:38 pm

pershendetje luki po paniri per shpez kur do te jet?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit EmptyFri Feb 08, 2013 2:25 am

Pershendetje,Sipas informatave qe morra, Panairi i Shpezeve do te mbahet me 17.02.2013, per detajet e tjera do tju informoj me kohe
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Informatė pėr lexuesit e forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Informatė pėr lexuesit e forumit   Informatė pėr lexuesit e forumit Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Informatė pėr lexuesit e forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: