Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Qelja e zogjeve

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptySat Apr 14, 2012 2:02 pm

Po e hapi kete teme me qellim te njohtimit, kembimit te informatave te nevojshme rreth qeljes, inkubimit dhe rritjes se zogjeve


Edituar pėr herė tė fundit nga Luki nė Tue May 01, 2012 12:08 am, edituar 2 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
fan

fan

Numri i postimeve : 45
Age : 51
Lokacioni : shkup.
Registration date : 17/01/2011

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptySat Apr 14, 2012 10:31 pm

boll mir ja paske ba me ket tem .
se edhe un moti sjam ikuadru ne forum se jom kan i nxonur
tung kalpvshi mir
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
limboja

limboja

Numri i postimeve : 11
Age : 45
Lokacioni : kumanova
Registration date : 30/04/2012

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptyMon Apr 30, 2012 2:52 pm

pershendetje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
mici

mici

Numri i postimeve : 1
Age : 46
Lokacioni : skenderaj
Registration date : 06/04/2013

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptyTue Apr 09, 2013 7:05 pm

si duhet te kujdesem rreth inkubatorit dhe si duhet ta perdorim per me qel zogj e kom inkubatorin por spo di me perdor a munet dikush mem ndhmu mem tregu se qa duhet te bejm dhe si duhet te kujdesem gjat 21 ditve per mej qel zogjt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptyFri Apr 12, 2013 12:57 am

Pershendetje,

Po sigurisht se mundet

pershkruaje me detajisht qfare inkubatori ke,dhe besoj se Skenderi do te pergjigjet, pasi qe ai merret vesh me keto pune.E dij edhe une por me mire besoj se do te pergjigjet ai edhe te tjeret.

respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
meha

meha

Numri i postimeve : 24
Lokacioni : Mitrovicė,, Brain Gollak
Registration date : 11/12/2011

Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve EmptyTue Apr 30, 2013 4:48 pm

Skenda diqka nuk po lajmrohoet ndoshta osht i zen me pun ,,ubne personal e pershendeti skenden qe merret mir met ket pun ,,mirpo po ashtu edhe une mirrem me kete pune dhe qka kam dijeni munda me te tregu mici ,,,dhe shfytzoj rastin tju tregoj nje video te zogjeve italian te cilet me kan dal sod mund ti shikoni ne ket link : https://www.youtube.com/watch?v=rZ8FZ5wJBvM&feature=youtu.be
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Qelja e zogjeve Empty
MesazhTitulli: Re: Qelja e zogjeve   Qelja e zogjeve Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Qelja e zogjeve
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: