Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 visar rushiti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
visari123

visari123

Numri i postimeve : 2
Registration date : 01/09/2016

visar rushiti Empty
MesazhTitulli: visar rushiti   visar rushiti EmptyThu Sep 22, 2016 10:34 pm

Pershendetje te gjithve a munet mem nimu dikush kom problem me gjel pi dhem kama edjatht pekap si gerrq qe dy muj o qeshtut hanpin knon normal veq pej komve o ligsht spodi qamibo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

visar rushiti Empty
MesazhTitulli: Re: visar rushiti   visar rushiti EmptySun Sep 25, 2016 12:52 am

Pershendetje,

Visar postoje per ēdo rast ne fcb- Shpeztaria e Kosoves, apo vetem shpeztari, gjithashtu ilustroje me foto.
Kam patur rast kohe me pare ti shohe te postuara intervenimet ne kembe, bash kete qe po e thua ti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
visar rushiti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: Shpezėt Shtėpiake :: Gjeli Kosovar-
Kėrce tek: