Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Njohtim per te gjithe anetaret

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyMon Nov 07, 2011 1:44 am

Te gjithe anetareve dhe vizitoreve te ketij formumi te perkatesise se fese islame ju urojme Festen e Kurban Bajramit.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyWed Nov 09, 2011 4:18 pm

NjohtimNjohtohen te gjithe anetaret dhe vizitoreve te ketij forumi se me daten 08 JANAR 2012 ne Qendren e Kultures Rexhep Mitrovica ne Mitrovicė do te mbahet PANAIRI I SHPEZTARISE i treti me radhė i cili veq edhe eshte bere tradicional. Jane te mirseardhur te gjithe kultivuesit ane e mbane Kosoves si dhe jashte vendi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyTue Nov 22, 2011 5:50 pm

NjohtimPosta e Kosoves ka leshuar ne qarkullim me daten 21.11.2011, ne kuader te emisionit te pulles postare Shpezet Pullen Postare quajtur Gjeli Kosovar Kendimgjate.Eshte me rendesi qe edhe ne kete menyre behet promovimi edhe i Gjelit Kosovar, por edhe i shtetit tonė.Bashkangjitur e gjeni nje link ku veq adminisratat e huaja postare kane bere prezentimin dhe pamjet ketyre Pullave postarehttp://www.stampland.net/?p=5186
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyFri Nov 25, 2011 3:03 am

Njohtim

Ne kuader te njohtimit paraprak po e citoj ne teresi fjalet e mikut te madh kroat, z.Franko Ziziq nga Solin afer Splitit

POZDRAV PRIJATELJI UZGAJATELJI KOSOVSKOG PJEVAČA.
SALUKI(LUKI) MI SE JAVIO DA SU U OPTICAJ IZIŠLE POŠTANSKE MARKE SA LIKOM KOSOVSKOG PJEVAČA, TO JE ZAISTA VELIKA STVAR I JA SA ODUŠEVLJENJEM ČESTITAM SVIM UZGAJATELJIMA , A POGOTOVO ONIMA KOJI SU SE POTRUDILI DA NA OVAKAV NAĆIN PROMOVIRAJU SVOJU IZVORNU PASMINU I TAKO JE NA NAJBOLJI NAĆIN PREZENTIRATI U CIJELOM SVIJETU. OVO JE LIJEP PRIMJER UZGAJATELJIMA U SVIM SUSJEDNIM DRŽAVAMA I ŠIRE KAKO CIJENITI I PREZENTIRATI SVOJU KULTURNU BAŠTINU.
PRIJATELJ SALUKI ĆE MI POSLATI PRIMJERKE MARAKA I NA TOME MU POSEBNO ZAHVALJUJEM .
JOŠ JEDANPUT VAM ĆESTITAM I BRAVO.


Pershendetje miq dhe kultivues te Gjelit Kosovar
Eshte nje qeshtje shume e rendesishme emitimi i pulles postare me foto te gjelit kosovar, dhe une jam shume gezuar dhe uroj te gjithe kultivuesit dhe ne veqanti uroj ata te cilet kane kontribuar ne kete menyre te promovohet raca autoktone dhe ne menyre me te mire ti prezentojne tere botes.Ky eshte nje shembull i mire per kultivuesit e shteteve fqinje dhe me gjere se si vleresohet dhe prezentohet trashegimia kulturore.
edhe nje here ju uroj dhe bravo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyFri Dec 16, 2011 12:56 am

Panairi i 2011
ne kete adrese e gjeni panairin e 2011

https://www.youtube.com/watch?v=gRzGtlvp4-A&feature=related
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptySat Dec 31, 2011 5:05 pm

Urime

Anetare dhe vizitore te respektuarJu uroj shendet, fat, lumturi, paqe, begati dhe mbaresi per ju dhe familjet tuaja, me rastin e festes se vitit te ri 2012
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyWed Jan 22, 2014 1:52 am

Te nderuar,
me 26.01.2014 do te mbahet panairi Tradicional i Shpeztarise ne qytetin e Mitrovices.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyWed Mar 19, 2014 2:00 am

Njohtim per te interesuarit per regjistrim ne kete forum,

Para do ditesh me eshte drejtuar nje i nderuar, Timi, i cili deshiron te antarsohet ketu.
Regjistrimi eshte shume i thjeshte dhe nuk ka kurfare pengese, vetem provoje se paku dy here, se deri me tani nuk ka patur probleme te kesaj natyre ne forum.

Jeni te mireseardhur secili prej jush

respekt,
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret EmptyMon Jan 05, 2015 5:39 pm

Te nderuar,

Ju uroj Festat e fundvitit, me deshiren qe viti i ri te kete mbaresi, shendet per ju dhe familjet tuaja, suksese ne te gjitha sferat e jetes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Njohtim per te gjithe anetaret Empty
MesazhTitulli: Re: Njohtim per te gjithe anetaret   Njohtim per te gjithe anetaret Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njohtim per te gjithe anetaret
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: