BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

Latest discussions

   Temat  Search in  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  visar rushiti


Gjeli Kosovar1visari123598Sun Sep 25, 2016 12:52 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Gjeli Kosovar


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1 ... 11, 12, 13 ]
Gjeli Kosovar317Luki14492Thu Sep 22, 2016 10:14 pm
visari123 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Trofta


Trofta (Salmo trutta)0mali15962Sat Dec 26, 2015 9:59 pm
mali15 Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Njohtim per te gjithe anetaret


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...8Luki5921Mon Jan 05, 2015 5:39 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Pyetje dhe Pėrgjigje lidhur me Shpezėt shtėpiake


lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake20Luki9999Tue Apr 22, 2014 1:50 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Njoftim pėr anėtarėt e Forumit


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...8Naki9999Sat Jul 20, 2013 12:19 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Qelja e zogjeve


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...5Luki3471Tue Apr 30, 2013 4:48 pm
meha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Informata-njohtime rreth qeshtjeve te shpezeve dhe shtazeve


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...14Luki6476Thu Mar 14, 2013 9:02 pm
shabani Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Informatė pėr lexuesit e forumit


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...4Luki4330Fri Feb 08, 2013 2:25 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Bylbylat


lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake5Luki3577Tue Dec 18, 2012 3:31 pm
meha Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Udhezim mbi peshkimin sipas stineve


Biseda tė lira1Luki2869Fri Oct 05, 2012 11:41 am
Gent Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  kryma per peshkim


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...1adem_ks1276Sat Aug 25, 2012 1:51 pm
adem_ks Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Info rreth fshirjes se postimeve


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...1Luki1139Wed May 23, 2012 12:43 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Informacione tė peshkimit


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...22Luki6828Sun May 20, 2012 1:33 pm
beri Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Informata rreth furnizimit me Gjela Kosovar


lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake5Luki2617Mon May 14, 2012 10:21 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Gjelat luftarak


lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake6Luki3040Sat May 12, 2012 4:00 am
burimi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Panairi i shpeztarisė


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...4Luki2815Mon Feb 27, 2012 1:33 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  mirembrema te gjithve


Krapi (Cyprinus carpio)1kandi1606Sat Dec 10, 2011 1:20 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Gjeli i Beratit


lloje tė tjera tė shpezėve shtepiake1Luki1658Fri Dec 02, 2011 1:59 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Krapi


[ Shko tek faqjaShko tek faqja: 1, 2 ]
Krapi (Cyprinus carpio)41Naki10000Tue Nov 15, 2011 4:59 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Deltari Ilir (Qeni i Sharrit) Racė Autoktone


Deltari Ilir (Qeni i Sharrit)6Naki9999Fri Sep 30, 2011 10:16 pm
fahredini Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ndihme Ju Lutem


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...3besi1753Mon Apr 25, 2011 12:47 am
besi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Pėllumbat autokton Panairi nė Mitrovicė


Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė2Naki1710Sat Mar 05, 2011 11:16 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė nė Mitrovicė


Foto nga Panairi i dytė i shpeztarisė sė Kosovės tė mbajtur mė 27.02.2011 nė Mitrovicė6Naki2328Sat Mar 05, 2011 10:57 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ligji i peshkimit


Ligji i Peshkimit dhe Rregullorja5Naki2569Mon Feb 28, 2011 11:15 am
Nerdis Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Luci (esox lucius) i Njoftur si SHTUKA


Luci (Esox lucuis L.)4Naki3674Fri Feb 18, 2011 12:23 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Gjeli ndėrroi gjininė dhe bėn vezė


Kuriozitete tė ndryshme1Naki2977Thu Feb 17, 2011 12:55 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ligji pė Pėrkujdesjen ndaj kafshėve


Ligji i Peshkimit dhe Rregullorja0Luki1490Wed Feb 16, 2011 4:32 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ngjila (Chondrostoma nasus)


Ngjila (Chondrostoma nasus)5Naki2649Mon Jan 31, 2011 11:13 am
eris tafolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Pėllumbi Ilir


Pėllumbat3Resi2528Sat Jan 29, 2011 3:10 am
Resi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Derri i egėr (Sus scrofa)


Kafshėt e egra1Naki8908Tue Jan 25, 2011 3:18 pm
rusi Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Kuriozitete per peshqit


Biseda tė lira9Naki9999Thu Jan 20, 2011 12:18 am
fan Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Pershendetje


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...3Blerim Dermaku1355Tue Jan 18, 2011 2:31 am
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ligji mbi mbrojtjen e natyres


Ligji i Peshkimit dhe Rregullorja0Luki1307Mon Jan 17, 2011 12:53 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ligji mbi gjuetine


Ligji i Peshkimit dhe Rregullorja0Luki1511Mon Jan 17, 2011 12:49 pm
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ujku (Canis lupus L.)


Kafshėt e egra0Naki2277Thu Dec 16, 2010 7:13 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Dhelpra


Kafshėt e egra0Naki5004Thu Dec 16, 2010 6:50 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Dreri i Rėndomt (Cervus elaphus L.)


Kafshėt e egra0Naki3461Thu Dec 16, 2010 6:32 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Video dhe Foto peshkimi


Foto Peshkimi dhe komente nga anėtarėt4Naki2581Sat Dec 11, 2010 12:25 pm
eris tafolli Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Vitamina D - luan rol kyq per trurin e njeriut


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...2Luki1650Mon Sep 13, 2010 11:05 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Qe disa faqe rreth peshkimt ne kosoven tone


Biseda tė lira1Blerim Dermaku1493Wed Sep 08, 2010 11:25 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Abramis Brama


Llojet tjera tė peshkut2Blerim Dermaku3300Wed Aug 18, 2010 10:51 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Sykuqja


Llojet tjera tė peshkut1Blerim Dermaku3925Mon Aug 09, 2010 4:15 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Fishing magazine printed.


Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...0chopo1142Sat Jul 03, 2010 8:43 pm
chopo Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ngjala (Anguilla anguilla)


Llojet tjera tė peshkut1Blerim Dermaku6935Wed May 26, 2010 11:49 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Paisjet dhe peshkimi i sukseshėm


Paisje Peshkimi1Naki5818Wed May 19, 2010 9:26 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Mlyshi (Leuciscus cephalus)


Mlyshi (Leuciscus cephalus)2Naki6549Mon May 17, 2010 1:30 pm
Erioni_El Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Feeder fishing (Peshkimi me korp ushqyese)


Paisje Peshkimi0Blerim Dermaku1878Mon Feb 08, 2010 9:19 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Karashi i Argjend - "Babushka"


Karashi i Argjendt (Carassius carassius)1Naki2947Thu Jan 28, 2010 3:30 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLatest topics and discussions - Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower Empty

  Ctenopharyngodon idella


Llojet tjera tė peshkut0Blerim Dermaku2879Fri Jan 22, 2010 4:04 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Mbrapsht nė krye
Faqja 1 e 2Shko tek faqja : 1, 2  Next
Kėrce tek: