BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 Temat  Pėrgjigjet  Autori  Shikime  Mesazhi i fundit 
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 2Blerim Dermaku3190prej Wed Aug 18, 2010 10:51 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 1Blerim Dermaku3741prej Mon Aug 09, 2010 4:15 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 1Blerim Dermaku6884prej Wed May 26, 2010 11:49 am
Luki Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 0Blerim Dermaku2783prej Fri Jan 22, 2010 4:04 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 0Blerim Dermaku2262prej Wed Jan 20, 2010 6:24 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 0Blerim Dermaku2982prej Fri Jan 15, 2010 8:10 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 0Blerim Dermaku2385prej Fri Jan 15, 2010 6:50 pm
Blerim Dermaku Shiko mesazhin e fundit
Asnjė mesazh i riLlojet tjera tė peshkut Empty 0Naki3344prej Tue Aug 25, 2009 12:25 pm
Naki Shiko mesazhin e fundit
 Mbrapsht nė krye 
Pėrdoruesit qė po shfletojnė forumin: Asnjė
Moderator:Moderator
Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund tė krijoni tema tė reja nė kėtė forum
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
-
Kėrce tek:  
Mesazhe tė reja Mesazhe tė reja
Mesazhe tė reja [ Popular ] Mesazhe tė reja [ Popular ]
Mesazhe tė reja [ Locked ] Mesazhe tė reja [ Locked ]
Asnjė mesazh i ri Asnjė mesazh i ri
Asnjė mesazh i ri [ Popular ] Asnjė mesazh i ri [ Popular ]
Asnjė mesazh i ri [ Locked ] Asnjė mesazh i ri [ Locked ]
Lajmėrim Lajmėrim
Global announcement Global announcement
Ngjitės Ngjitės