Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue. 
BallinaBallina  ForumForum  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  
Tė nderuar anėtarė dhe vizitor, sė shpejti do tė aktivizohet domain-i me emrin gjelikosovar. Ju ftojmė tė sjellni shėnime pėr kėtė rac autoktone si dhe per sportet tjera. Tė nderuar anėtarė megjithėse administratorėt dhe moderatorėt e kėtij forumi do mundohen tė fshijnė ose redaktojnė shkrime tė kundėrshtueshme sa mė parė, mirpo ėshtė e pamundur qė tė rishikohet cdo mesazh. Prandaj ju duhet tė kuptoni se mesazhet e postuara nė kėtė forum janė shprehje e opinionit tė autorit dhe jo tė administratorit, moderatorėve apo webmasterit (pėrvec rasteve kur kėta tė fundit janė autorė tė shkrimeve) dhe ata nuk mund tė mbahen pėrgjegjės.  Ju falenderojme, stafi i forumit !

 

 Njoftim pėr anėtarėt e Forumit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptySun Jan 23, 2011 5:44 pm

Tė nderuar anėtarė, e ndėrrova dizajnin dhe sitemin e forumit mendoj se ky forum ėshtė mė i lehtė dhe mė i thjeshtė pėr tu pėrdorur. Unė shof se ka shumė interesim pėr sportet e peshkimit dhe gjuetisė e nė veqanti pėr Gjelin Kosovar. Nese dikush nga ju posedon video ose fotografi tė gjelave tuaj mi dergoni ne mesazhe private do ti ve nė ballin.
Nėse keni ndonje vėrejtje apo sygjerim na kontaktoni ne do tė ndryshojme ose shtojmė atė qė ju e kėrkoni.
Ju pėrshendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Gjeli Kosovar   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptySun Jan 23, 2011 7:39 pm

Tung Naser,
per Balline te Faqes po te sygjeroj ta vejsh foton e gjelit dhe pules qe gjendet ne kete adrese.
Ai eshte gjeli i cili do te del edhe ne Pulle Postare, keshtu ai ne njefare menyre do te jete Ambasador dhe le te jete maskote dhe simbol i gjelit Kosovar. Fotoja e 6-te ne kete adresė:
http://www.feathersite.com/Poultry/CGK/Long/BRKKosova.html
nuk ke problem se eshte Gjeli im, qe ai dhe pasardhesit e tij kendojne deri 66 sekonda
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptySun Jan 23, 2011 7:54 pm

Ok Salih amo kjo foto eshte protected by copy right nga onlineguardian dhe fathersite.com nuk ka rendesi se eshte e jote mundet onlineguardian te nderhyje dhe humbet prap ose na denojne,po nese ke foto ma dergo ne mp e vej me nje dizajn me te perkryer
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptyTue Feb 15, 2011 2:00 am

Mbasi une rrall jam ne kete forum dhe saluki nuk ja del vetem ngase dita dites po shtohen anetare dhe postime kerkojme 2 moderator te cilet jane me te lire dhe kan kohe me shume te mirren me postimet dhe forumin.
Te interesuarit le te me bejne mesazh privat
Ju pershendes
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptyWed Feb 16, 2011 11:46 am

NJOFTIM:
Unė lexova disa postime tek forumi i Gjelit Kosovar dhe mbėshtes 100% cdo vendim te Salihut.
Tė gjithė ata qė futen me qellime personale dhe devijojnė nga rregullorja e kėsaj faqe unė do ua bllokoj qasjen nė kėtė forum dhe nuk do tė mundin as si vizitorė ti shofin ose lexojnė postimet.
Pra, le tė jetė e kjartė vendimet e Salihut si administrator janė tė padiskutueshme.
Ju faleminderit pėr mirėkuptim !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Naki
WebMaster
Naki

Numri i postimeve : 69
Lokacioni : Lipjan
Registration date : 11/09/2007

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptySun Mar 06, 2011 7:36 pm

Pata nje bisede me mikun tim Salihun dhe eshte nje ide qe te bejme nje web faqe me domain te personalizuar dmth kete forum qe per momentin eshte falas ta shendrrojme ne web faqe stabile dhe te ndryshojme emrin ne gjelikosovar.com siq e ka propozuar miku im salihu.
Une jam i gatshem per kontributin material dhe dizajnimin e administrimin kur do qe eshte nevoja.
Kjo faqe do ti kalohet ne kompetence te plote salihut dhe ai do jete administrator i saj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.nasergashi.com
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptyMon Apr 25, 2011 12:30 am

Njohtim per peshkataret

Te nderuar peshkatare, po ju njohtoj se peshkataret e e Prishtines, dhe Shoqatave te tjera si te LLapit e ngjajshem, per peshkim nga ura e Klines e tutje ne ujrat e Dugagjinit, krahas lejeve egzituese te rregullta te peshkimit te leshuara nga shoqatat e tyre, duhet te paguajne edhe nga 5 euro shtese, per peshkim ditor ne ujrat e Radoniqit dhe lumenjeve tjere.
Kete informate po e sjell une, sepse personalisht isha deshmitar ne Radoniq. Kontrolla e Peshkimit ne Radoniq me sjelljen e tij shume te mire, na e terhoqi verejtjen se duhet te behet kjo pagese.

Ta keni parasysh, kete fakt.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
kreshnik

kreshnik

Numri i postimeve : 1
Registration date : 01/06/2013

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptyTue Jul 16, 2013 3:08 pm

Naki shkruajti:
Mbasi une rrall jam ne kete forum dhe saluki nuk ja del vetem ngase dita dites po shtohen anetare dhe postime kerkojme 2 moderator te cilet jane me te lire dhe kan kohe me shume te mirren me postimet dhe forumin.
Te interesuarit le te me bejne mesazh privat
Ju pershendes

 un mund te jem shum aktiv
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Luki
Administrator
Luki

Numri i postimeve : 179
Age : 61
Lokacioni : Prishtinė
Registration date : 30/07/2009

Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit EmptySat Jul 20, 2013 12:19 am

Tung Kreshnik,

Mesazhi i cituar eshte i kohes se kaluar, por sidoqofte me shkruaj mesazh privat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty
MesazhTitulli: Re: Njoftim pėr anėtarėt e Forumit   Njoftim pėr anėtarėt e Forumit Empty

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Njoftim pėr anėtarėt e Forumit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
Gjeli Kosovar - Kosova Longcrower :: SHPS " Fletėverdha " Lipjan :: Kontakte , Informacione, Vėrejtje, Ndihma, Sygjerime ...-
Kėrce tek: